DSA sobě...

Praha, 24.8.1999

 

Ahoj lezci!

Ještě jednou vám všem děkuju za účast na květnovém školení a zkouškách. Od té doby je už v našem DSA vše tak, jak má být (snad až na nedostatek cvičitelů, který ale taky - zdá se - brzy pomine).

A teď k tomu, co bude: Zvu vás (ale pívo neplatím) na soustředění, které se bude konat 1.-3.10.1999 (tj. první víkend v říjnu - pro ty, co nepoužívají kalendář) v Ádru.

Vše začne v pátek ve 20.00 v hospodě u Peňáka. Zkusíme si tam objednat sál. Pokud nebudeme u Peňáka, bude tam vzkaz, kde jsme. V pátek bude na programu vše, co přinesl čas, například:

V sobotu ráno půjdeme chytat pády k jezírku. Doporučuji to samozřejmě všem, protože co nás nezabije, to nás posílí. Při té příležitosti vás chci poprosit: kdo máte vyřazená lana, smyčky, zničené karabiny ..., vemte to s sebou, ať neničíme nové. A vemte si všichni nějakou tu smyčku na prusíky. Bude se hodit. A taky třeba přilbu a kožené rukavice.

A až všem hodím na hlavu pneumatiku, půjdeme lízt. Takže si můžete vzít i lano, odpůrci klasiky třeba sedák, osmu, lezečky, spolulezce, ...

A v neděli budeme taky lízt. Co nás nezabije, to nás posílí.

Ale živej srab taky dobrej. (Jestli bude špatné počasí, tak se rozpustíme dřív.)

A nezapomeňte si vzít spacák a karimatku. Jestli to půjde, zkusíme za drobný bakšiš (cca 0.5 EUR/hlavu) zajistit spaní pod střechou. Každopádně ale před odjezdem zavítejte na internetovou stránku DSA, kde bude popsán aktuální stav věcí (že jo, Liboro?),

nebo mi zavolejte, zamejlujte, ...

A vězte, že jestli se to osvědčí, v budoucnu bychom podobná soustředění dělali jednou až dvakrát do roka.

Žijte blaze, a už si přestaňte lámat nohy!

Ahoj v Ádru, zdraví vás

Pácí

emajl: paci@milada.troja.mff.cuni.cz (místo časté práce, MFF UK)

tel: 02/855 10 40-9, l. 736 (místo častého pobytu, kolej)

0439/881662 (místo častého pobytu, Radeč)